Destek Hattı : +90 505 090 88 19

Hakkımızda

Images
Kale yapı ile, yapına kalite kat.
Kale yapı ile, yapına kalite kat.

HakkımızdaKale Dizayn olarak yıllardır Türkiye de ki müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma olarak amacımız müşteri taleplerini tamamen karşılayarak %100 memnuniyet seviyesine ulaşmaktır.

Yıllarca edindiğimiz bilgi birikimi ve özenli çalışma prensimiz ile konusunda uzman ekiplerimizle işlemlerimizi sürdürmekteyiz. kaliteli malzeme ile profesyonel yöntemlerle birleştirdiğimiz çalışmalarımız ile sizlere etkili desteği sunmaktayız. Başlıca dış cephe mantolama, çatı yalıtımı, genel izolasyon , iç ve dış dekorasyon ve tadilat tamirat hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız. Kale Dizayn  olarak yaşam alanlarınızın iç ve dış tüm tadilat taleplerinizi, binalarınızın yenilenmesi ve dayanıklılığının artması için mantolama ve çatı yalıtımı ile konforunuzu arttırmak için dekorasyon projelerimiz ile daha güvenli, kullanışlı ve uzun ömürlü yapılara sahip olmanızda sizlere yardımcı olmaktayız.

Titiz çalışmayı ilke edinmiş tecrübeli ustalarımız ile kaliteli hizmeti uygun fiyat avantajı ve hızlı işlem özelliğimiz ile sizlere sunmak için her zaman hazırız. Gerek kullandığımız malzeme kalitesi gerekse ustalığımız ile sizlerde konforlu yapılara sahip olacaksınız.